Kieto šampūno privalumai ir trūkumai: išsamus vadovas

Kieto šampūno privalumai ir trūkumai: išsamus vadovas

Jei ieškote ekologiškos, natūralios alternatyvos tradiciniam skystam šampūnui, kietas šampūnas gali būti kaip tik tai, ko jums reikia. Kieti šampūnaii tampa vis populiaresni dėl daugybės privalumų, tačiau jie taip pat turi keletą trūkumų. Šiame straipsnyje atidžiau apžvelgsime kietų šampūnų privalumus ir trūkumus, kad galėtumėte nuspręsti, ar jie jums tinka.

Kieto šampūno privalumai :

Draugiški aplinkai

Vienas didžiausių kieto šampūno privalumų yra tas, kad jie yra ekologiškesni nei tradiciniai skysti šampūnai. Paprastai jie būna minimaliose, popierinėse pakuotėse ir jiems nereikia jokių plastikinių pakuočių. Kadangi jie yra mažesni ir lengvesni, jiems transportuoti taip pat reikia mažiau energijos, todėl sumažėja CO2 pėdsakas.

Užtenka ilgam

Kadangi kietas šampūnas yra koncentruota plaukų priežiūros priemonė, jums prireiks mažiau produkto, kad gautumėte tuos pačius rezultatus, o tai reiškia, kad jie tarnaus ilgiau. Galimai užteks net kelis mėnesius, priklausomai nuo to, kaip dažnai juos naudojate ir kaip gerai juos laikote po naudojimo.

Patogu pasiimti į kelionę

Kieti šampūnai yra puikus pasirinkimas kelionėms, nes jie yra maži, lengvi ir lengvai transportuojami. Jie yra be vandens, tad neišsilies jūsų bagaže, taip išvengsite daug rūpesčių. Galite tiesiog suvynioti juos į audinį arba transportuoti dėžutėje, ir viskas.

Natūralūs ingredientai

Costa Blanca Organics, kieti šampūnai gaminami iš natūralių ingredientų, kurie švelniai rūpinasi jūsų plaukais ir galvos oda. Juose nėra stiprių cheminių medžiagų ir sintetinių kvapiųjų medžiagų kurias dažnai rasite skystuose šampūnuose. Kietieji šampūnai yra puikus pasirinkimas net jautrią odą turintiems žmonėms, kietųjų šampūnų formulės yra patvirtintos dermatologų.

Kietas vanduo

Kieti šampūnai puikiai plauna ir puikiai putoja net veikiami kieto vandens. Jei gyvenate vietovėje, kurioje yra kietas vanduo, verta išbandyti Costa Blanca Organics, kad įsitikinti veiksmingumu.

Kietojo šampūno trūkumai :

Pereinamasis laikotarpis

Vienas didžiausių kietų šampūno trūkumų, pasitaikantis labai retai – pereinamasi laikotarpis. Retais atvejais pradėjus naudoti kietą šampūną, galite pajusti, tarsi plaukai nešvariai išsiplauna, greičiau riebaluojasi. Toks laikotarpis gali tęstis 2-3 savaites. Po šio laikotarpio plaukai pasikeičia, ima žvilgėti, būna slidūs ir elastingi. Paeksperimentuokite su įvairiais kietaisiais šampūnais, kad rastumėte tą, kuris geriausiai tinka jūsų plaukų tipui. Kai kuriems žmonėms kondicionieriaus net nereikia po to, kai jų plaukai prisitaiko prie kietojo šampūno. Kietų šampūnų laikymas Labai svarbu tinkamai laikyti kietus šampūnus. Jei paliksite juos drėgnoje vietoje arba indelyje, kuriame oras necirkuliuoja, jie gali subyrėti arba tapti per minkšti. Geriausia kietus šampūnus po naudojimo laikyti sausai, ant padėkliuko ar muilinės su grioveliais vandeniui nutekėti, taip jie isdžius ir tarnaus ilgiau. Padėkliuką kietąjam šampūnui laikyti galite įsigyti čia

Apibendrinimas

Kietas šampūnas turi daug privalumų, todėl jis yra puikus pasirinkimas ne tik žmonėms, ieškantiems ekologiškos, natūralios alternatyvos tradiciniam skystam šampūnui. Kietas šampūnas beveik neturi trūkumų, tad gali būti puiki jūsų plaukų priežiūros rutinos dalis . Geras kietas šampūnas padarys tai, ką daro geras skystas šampūnas – švariai išplaus plaukus ir pavers juos – žvilgančiais ir švelniais. Įsigyti kietą šampūną galite čia

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *