12MHz FM diapazone EXpander Dažnio Konverteris Universalus
12MHz FM diapazone EXpander Dažnio Konverteris Universalus
Sku: c325
(1 Atsiliepimai)
Nauja

€8.38

Aprašymas:

FM diapazone EXpander Dažnio Konverteris Universalus Tipas 12MHz

Aukštos kokybės kristalai visų mūsų fm diapazone tūrį didinančios priemonės, įsitikinkite, kad jūs tik klausytis kokybiško garso, ne pigūs vieną !

Japonijoje, radijo imtuvai yra pagaminti gauti dažnio 76Mhz į 90Mhz.Tačiau kitose šalyse, reikia kiek 108Mhz.Mūsų elektroninėje fm diapazone expander PLEČIA asortimentą Japonijos automobilių radijo iki 108 Mhz.

Installaion

Norint gauti maksimalų efektyvumą iš savo padalinio, prašome vadovautis paprasta montavimo instrukcijos žemiau:

1. Pašalinti iš radijo brūkšnys arba gauti aiškų vaizdą antenos įėjimo lizdo radijo.

2. Atjunkite anteną švinas iš užpakalinės savo automobilio radiją.

3. Prijunkite anteną nukreipti į moterų lizdas, FM dažnių Išsiplėtimo.

4. Prijunkite male plug iš FM diapazone Expander į antenos lizdą radijas.

5. Prijunkite raudoną maitinimo laidą iš FM diapazone Expander iki +12 voltų maitinimo šaltinis jūsų automobilyje naudojant juodosios greitai bakstelėkite jungtis pateikta.Pageidautina naudoti pašarų priedų, kuri tiekia radijo.Tai bus užtikrinti, kad elektros energijai tiekti, o radijas veikia.

PASTABA.Jūsų FM diapazone Expander yra įžemintas per jūsų esamą antenos.Prašome įsitikinti, kad prietaisas yra aišku, bet juda pedalai, šildytuvo kontrolė ir kt.Jei jūsų transporto priemonėje yra sumontuota Įvairovę antenos sistemos prijungimas Grupė Expander į pagrindinį oro ir atjunkite sub - oro, tačiau mes rekomenduojame, montavimo Juosta, Išsiplėtimo ant kiekvienos antenos įvestį.

Žymos: fm japonija, antenos dab, automobilių pogalvių monitorius, 7 colių automobilių stebėti, pogalvių monitorius, dangtelis tnt, japonų radijas, ford kuga akių, 4matic lipdukas, dvigubo din hyundai i20.

  • Elemento Tipas: Automobilių Monitoriai
  • Modelio Pavadinimas: UNI-12B
  • Prekės Pavadinimas: RINSON

Panašūs produktai