OT 32mm X ID 29mm X 30mm x Ilgis 500mm Anglies Pluošto Vamzdis (Roll Suvynioti), su pilnas anglies 32*29 | 32*30
OT 32mm X ID 29mm X 30mm x Ilgis 500mm Anglies Pluošto Vamzdis (Roll Suvynioti), su pilnas anglies 32*29 | 32*30
Sku: c537
(0 Atsiliepimai)
Nauja

€17.31

Aprašymas:

Pintos Anglies Pluošto Vamzdžiai

Šie vamzdžiai yra sudaryti iš anglies pluošto pynimo ir ištisinių audinių.Šis produktas idealiai tinka statybos lengvas rėmeliai ir struktūrų, tokių kaip kekėmis.Mūsų anglies pluošto vamzdžiai buvo suprojektuotas būti daug stipresnis, pagal susisukimo ir pusės pakrovimo nei pultruded vamzdžiai.Jie taip pat žymiai lengvesni nei pultruded vamzdžiai.Taip pat produktas vienakryptis sluoksniai yra užfiksuotas, panaikinti išilginės krekingo ir padalijimas.Finišo apie šį produktą skiriasi nuo kitų produktų linijas.Šių Anglies pluošto vamzdžių rodyti tekstūros anglies pluošto pynimo, šlapia ir blizga išvaizdą.

Nėra tiksliai pamatyti tai, ką jūs ieškote?Susisiekite su mumis apie custom storių, dydžių, ir baigtas ilgio.Vartotojai yra atsakingas už projektavimo ir bandymo bet struktūras, susijusias su Anglies Pluošto Vamzdžių ir gussets ir yra, atsakingų už saugą ir tinkamumą šių produktų savo reikmėms.

Roll suvynioti Anglies pluošto vamzdis (Vamzdžiai) yra pagaminti naudojant kelis sluoksnius prepregų anglies pluošto (ir jei pažymėta, kitos) medžiagos.Apskritai, kiekvienas sluoksnis yra apie 0.005 colių (0.12 mm-0,15 mm) storio, o tai reiškia, kad Anglies pluošto vamzdžių, kurių sienelių storis 0.050 colių paprastai sudaro 9-10 atskirų sluoksnių anglies pluošto.Skaičių sluoksniai (plys) leidžia mums keisti kryptį skaidulų visoje storis, kurti aukštos kokybės, inžinerijos produktas.

Vamzdis Yra Šių Ilgių: 500mm-2500mm.Jei Turite Daug, Kad Mes Galime Gaminti.Vidinis Skersmuo (ID, mm) Išorinis Skersmuo (OD, mm)

Sienos Storis (mm) Ilgis (mm)

Svoris Kg/m

Paviršiaus apdorojimas 29.0 32.0 1.5 1000 0.221 3K Paprasto Matinis 30.0 32.0 1.0 1000 0.140 3K Paprasto Matinis

Šie vamzdžiai yra karštas parduoti ,Jei jums padaryti didesnį užsakymą, mes galime suteikti jums palankios kainos..

Anglies pluošto Vamzdis turi šiuos privalumus

1. Lengvas, didelio stiprumo Jos savitasis sunkis 1.4 1.5 g/cm, yra tik ketvirtadalis plieno, transportavimas ir montavimas yra labai patogu, palyginti su plastiko gaminiai, jo stiprumas yra plastikinių gaminių iš keliasdešimt kartų, todėl lengvas, didelis stiprumas yra vienas iš žymesnių savybės anglies pluošto strypas, kompozitai.

2. Korozijai, anti-aging, ilgas tarnavimo laikas Anglies pluošto juosta rūgščių, šarmų, druskų, kuriose yra organinių tirpiklių ir kitų korozinių erozijos, srityje apsauga nuo korozijos turi nepalyginamą pranašumą kitų metalų, ir turėti gerą atsparumą vandeniui ir senėjimo pasipriešinimo, todėl nesvarbu, korozinėje aplinkoje ir blogai atvirame ore, drėgna aplinka operacija, jos tarnavimo laikas gali siekti daugiau nei 15 metų.

3. Gera sauga, didelis atsparumas smūgiams, gali sukurti seksas yra stiprus, yra būtinos modernios pramonės ir žemės ūkio produktams vienas iš naujų alternatyvių medžiagų

Žymos: 29 slim ratlankio padanga, 3a medicininės kaukės, 15 x sieninis veidrodis, arabų knygų viršų, krepšys juoda mannen, 2020 m., raidė žiedas, 70 stiliaus megztinis, adidas džinsai vyrams, signalizacijos dėmesio 7688.

  • Prekės Pavadinimas: WHABEST
  • Medžiaga: Anglies Pluošto
  • Naudoti: Transporto Priemonės Ir Nuotolinio Valdymo Žaislai

Panašūs produktai